Dr. Mehmet Aşlamacı Hayat Tıp Merkezinde

..

11 Ocak 2011 Salı 22:55:57
Bu haber toplam 1082 kez okundu.
Dr. Mehmet Aşlamacı Hayat Tıp Merkezinde

      Adana Numune hastanesinde Dahiliye uzmanı olarak 16 yıldan  beri başarılı ve saygın  görev yapan hemşerimiz Uzm.Dr Mehmet Aşlamacı  Özel  HAYAT TIP MERKEZ’inde  göreve başladı.
    Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesini başarı ile bitirerek İstanbul Üniversitesi tıp fakültesinde mesleki kariyerini  derece ile tamamlayan hemşerimiz,Beybağı Mahallesi sakinlerinden Bekir Aşlamacının oğludur.
22 yıllık mesleki yaşamında hastalarına gösterdiği ilgi ve yakınlığı, tedavinin manevi başlangıcı olarak sayan hemşerimiz  isabetli teşhislerinin  neticesinde, çok sayıdaki hastalarından teşekkür almanın ayrı bir duygu olduğunu  iftiharla belirtiyor.
  Hizmetlerine  Bahçelievler Mah.M.Akif Ersoy Cad.NO:5O  Seyhan adresteki  Özel  HAYAT TIP  MerkeZinde devam edecek olan saygıdeğer  Dahiliye uzmanımıza başarılar diler hayırlı olsun deriz.
Telefonu:O532 423 34 05

Hazırlayan:Hilmi KEYHIDIR

 
Onay Kodu
 
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, herhangi dili, dini, ırkı hor gören, aşşağılayan, rencide eden ve "Ad-Soyad" belirtilmeyen yorumlar yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir. Yorum kurallarını okumak için tıklayınız.
 
 
Anket
İlçemize HES (Hidro Elektrik Santrali) Kurulmasını İstiyormusunuz?