Yüksek Mimar Fatma Gül Demet Sarı Göz Doldurdu

..

20 Mart 2011 Pazar 22:55:53
Bu haber toplam 1490 kez okundu.
Yüksek Mimar Fatma Gül Demet Sarı Göz Doldurdu

24. Dönem Milletvekili seçimleri için Adana’dan AK Parti Milletvekili aday adayı olan hemşehrimiz Merhum Mimar Yücel Sarı ağbeyimizin kızı Yüksek Mimar Fatma Gül Demet Sarı temayül yoklamalarında YÜZ OTUZ BİR aday arasından ON BİR sırada yer aldığı gibi ulusal düzeyde yayınlanan tanıtım TV programında rahat ifadeleri ve ekrana hakim konumu ile verdiği bilgileri ve nezaketi ile de göz doldurdu.

Temayül yoklamaları doğrultusunda AK Parti seçim listesine gireceği tahmin edilen hemşehrimiz Yüksek Mimar Fatma Gül Demet Sarı hanımefendiye hemşehrilerinin desteği olacağının haberleri gecenin ilerleyen saatlerinden itibaren süratle yayılmaya başlandı.

Hemşehrimize başarılar diliyoruz.

 

 

Hazırlayan: Hilmi KEYHIDIR

Bu haber toplam 1 yorum yapyldy.
Yorumlar
1.
mustafa rolat /
22 Mart 2011 Salı 12:46:00
yüregir darendeliler dernegi olarak bir hemşehrimizin seçilmesi için herzaman destekciyiz.insanlarımız nasıl faydalıoluruzun hesabını yapıyoruz ama önce biz birbirimize sahip çıkmanın hesabını yapmalıyız hep birbirimize köstek olmaya çalışıyoruz fatmağül demet hanımefendiye ve diger adaylarımıza başarlar dilitoruz saygılarımla
 
Onay Kodu
 
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, herhangi dili, dini, ırkı hor gören, aşşağılayan, rencide eden ve "Ad-Soyad" belirtilmeyen yorumlar yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir. Yorum kurallarını okumak için tıklayınız.
 
 
Anket
İlçemize HES (Hidro Elektrik Santrali) Kurulmasını İstiyormusunuz?